Farmasi Goya Kadın Parfümü

İçinde birbirinden farklı notalar bulunan Farmasi goya kadın parfümü asla vazgeçemeyeceğiniz kadar özel ve eşsiz bir kokuya sahiptir. Özellikle kadın parfümlerinde bulunan sıradan ve sıkıcı kokulardan sıkıldıysanız Farmasi Goya kadın parfümü tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak farklı bir kokuya sahiptir. Yeni kokular denemeyi seviyorsanız ve parfüm sizin için adeta bir tutku ise bu öneri size gelsin!
Özellikle bahar ve yaz aylarına çok yakışacak Faröasi Goya Kadın parfümü içerisinde

  • Çarkıfelek çiçeği,
  • Şakayık
  • Ananas
  • Vanilya
  • Orkide notalarını bulundurur..

Özellikle vanilya ve orkide alt notalarda bulunduğundan dolayı parfümünüz günün sonuna doğru daha sıcak ve tatlı bir şekilde kokar. Gün içinde ise çiçeksi ve meyveli notalarını sergiler. Parfümünüzü koklayan herkes parfümünüzün ne olduğunu soracak kadar özel bir parfümdür. Çarkıfelek çiçeği ise Goya parfüme adeta hayat verir, canlandırır, enerjik, dinamik hale getirir! Taze bir koku arayışındaysanız Farmasi goya kadın parfümüne mutlaka şans vermelisiniz!

Tutkulu ve dinamik kadının yeni gözdesi Farmasi goya parfüm hem meyveli hem de çiçeksi notaları sevenlerin gözdesi. Farmasikatalogu.com adresinden hem Farmasi parfümleri satın alabilir hem de Farmasi’nin diğer ürünlerin incelerek Online olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olup tüm ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimi fiyatlara satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Farmasi Goya kadın parfümü 1107318 50 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.