Farmasi Nar Erkek Parfümü

Sıradan erkek kokularından sıkıldıysanız ve biraz daha farklı, imzanız olabilecek özel bir koku arayaşındaysanız Farmasi Nar erkek parfümü tam sizlik! Özellikle erkek parfümlerinde sürekli kullanılan klasik notaların dışına çıkan Farmasi Nar parfüm odunsu ve oryantal bir kokuya sahiptir.

Limon, nektarin, ananasın uyumu ile yasemin, çay ağacı ve pamuk şekerinin nezaketini üzerinde taşır. Dip notalarda ise misk, paçuli ve sedir ağacı vardır. Nar yaratıcı ve enerji dolu erkeğin vazgeçilmez parfümüdür. Şık ambalajıi kırmızı detaylı şişesi ile özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için de harika bir seçenek olacaktır.

Klasik, ağır ve herkeste koklayabileceğiniz kokuları sevmiyorsanız mutlaka Farmasi Nar parfüme şans vermelisiniz. Akılda kalıcı ve daima sizi hatırlatacak özel imza parfümünüzü bulmak için belki de Nar parfüm size eşlik edecek. Farmasi Nar erkek parfümü kalıcılığının yanısıra içinizi baymayan daima sizi ferah ve temiz hissettiren sedir ağacı kokusuyla da her an kullanabileceğiniz Joker bir parfümdür. Farmasi ürünlerinini daha uygun fiyatlara satın almak için Farmasi’ye üye olabilirsiniz.

Farmasikatalogu.com sayfasında bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra danışmanınızın sizi aramasını beklemeniz yeterlidir. Ayrıca Farmasikataloğu.com sayfasından online olarak kataloğu inceleyebilir online olarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Farmasi Nar erkek parfümü 1107234 40 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.