Farmasi Quattro Aria Erkek Parfümü

Kokulara önem veren bir erkekseniz ve parfüm koleksiyonunuza yeni bir soluk getirmek istiyorsanız o halde Farmasi Quattro Aria parfümü mutlaka tercih etmelisiniz! Odunsu ve aromatik bir kokuya sahip olan Farmasi Quattro Aria erkek parfümü uzun süre kalıcıdır.

  • Limon
  • Greyfurt
  • Kakule üst notalarda buluşuyor.. 

Kalp notasında yerini;

  • Yeşil Elma
  • Adaçayına bırakıyor.

Dip notalarında odunsu kokular ve misk yer alıyor..

Mavi rengin aşağı olan erkeklerin nefes kesen kokusu Quatro Aria rutin hayatın içinde size küçük bir kaçamak sunuyor. Farmasi Quatro Aria erkek parfümü içerde Yeşil Elma ile diğer erkek parfümlerinden ayrılıyor ve daha temiz, ferah, fresh, dinamik bir hale bürünüyor.. İçerdiği odunsu kokular ve misk ile uzun süre kalıcılığı sağlayan Farmasi Quattro Aria erkek parfümü üst notalarında bulundurduğu greyfurt, fesleğen ile oldukça temiz korkmanızı sağlıyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında farklı, iddialı ve imza kokunuz olabilecek bir parfüm arayışındaysanız Farmasi Quattro Aria erkek parfümüne mutlaka şans vermelisiniz.

Farmasikatalogu.com adresinden tüm Farmasi ürünlerini online olarak güvenle satın alabilirsiniz. Ayrıca diğer parfüm incelemelerini ürün sekmesinden parfüm kategorisine tıklayarak okuyabilirsiniz. Farmasikatalogu.com adresinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Böylece tüm Farmasi ürünlerini katalog fiyatı üzerinden %40 %30 daha indirimli fiyatlara satın alma imkanı sağlayabilirsiniz.

Farmasi Quattro Aria erkek parfümü 110 ml 1107382

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.