Farmasi Quattro Vento Erkek Parfümü

Ağır, şık, takım elbiseleriniz ile ve gece hayatında kullanabileceğiniz bir parfüm olan Farmasi Quattro Vento parfüm kokusu ile hatırlanmak isteyen erkeklerin yeni tercihi! Farklılığı ve iddialı kokusu ile her daim dikkat çekecek bir erkek parfümü arayışındaysanız Farmasi Quattro Vento ilk tercihiniz olmalı!

Özellikle gece hayatında kullanabileceğiniz kalıcı, farklı, iddialı ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir parfüm arayışındaysanız Farmasi Quattro Vento her daim yanınızda olacaktır. Amber ve aromatik kokulara sahip olan Farmasi Quattro Vento uzun süre kalıcıdır. 5-6 saat geçtikten sonra bile teninizde ilk sıktığınızdaki kokuyu duyumsayabilirsiniz. Ayrıca alt ve üst notalarını sergilerken birbirinden farklı kokulara yer verecektir. Her tende, her sıcaklıkta farklı bir koku yayan Farmasi Quattro Vento parfüm;

  • Greyfurt
  • Adaçayı
  • Menekşe içeren üst notaları ile oldukça taze kokan bir parfümdür.

Dip notalarında ise

  • Paçuli
  • Sedir ağacı
  • Sandal ağacı bulunur.

Alt notalara ulaşan parfüm ardından odunsu hoş bir koku bırakır. Modern erkeğin en sevdiği kokulardan biri olan Farmasi Quattro Vento içerdiği Adaçayı ve Menekşe ile oldukça farklı bir erkek parfümüdür.
Farmasikataloğu.com sayfasından tüm erkek parfümlerini inceleyebilir ve online olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra Farmasi ürünlerini %30 %40 daha indirimli fiyatları satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Farmasi Quattro Vento erkek parfümü 110 ml 1107381

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.