Farmasi Reina Kadın Parfümü

Parfüm koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz şık, ağır ve geceleri kullanabileceğiniz kadar zarif bir parfüm arıyorsanız Farmasi Reina kadın parfümü muhteşem bir tercih olacaktır! Parfüm koleksiyonunuzda mutlaka bulunması gereken bu özel parfüm çiçeksi ve oryantal notalara sahiptir. İçinde gurman tatlı notaların olduğu ve unutulmayacak baharatların harika bir karışımla birleştiği Reina Midnight;
Üst notalarda armut ve pembe biber

Kalp notasında ise gardenya, kahve,yasemin, portakal Çiçeğinin neşesi buluşmasıyla oldukça yeni bir koku rengi olup;
Dip notalarında vanilya, paçuli eşliğinde sıradışı gecenin parlayan yıldızı olmak isteyen kadınlara özel!

Özellikle gece dışarı çıkarken teninize yakışacak, sizi yansıtacak, kombinizi tamamlayacak ağır ve şık bir parfüm kullanmak istiyorsanız Farmasi Reina Midnight kadın parfümübü tercih edebilirsiniz. Farmasi Reina parfüm aynı zamanda kış aylarına ve sonbahar aylarına kullanıma da çok uygun bir kokudur. Her tene, her yaştan kadına yakışacak olan Farmasi Reina kadın parfümü içerisindeki kahve ile oldukça farklı bir notaya sahiptir.. Ayrıca Gardenya ve Yasemin Portakal Çiçeği ise enerjinizi düşürmeyecek daima yüksek tutacak özel içeriklerdendir.

Farmasikatalogu.com adresinden tüm Farması parfümlerini online olarak sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olduktan sonra ürünleri katalog fiyatı üzerinden daha indirimli satın alabilirsiniz. Ürünleri %30 ve %40 daha indirimli fiyatlara satın almak için mutlaka Farmasi’ye üye olmanızı öneriyoruz.

Farmasi Reina Midnight kadın parfümü 65 ml 1107274

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.