Farmasi Scandal Kadın Parfümü

Çiçeksi ve meyveli kokuları sevenlerin yeni tercihi Farmasi scandal kadın parfümü! Kalıcılığı yüksek farklı dip notalara sahip Farmasi scandal kadın parfümü kokusunu imzası haline getirmek isteyen kadınların tercihi..

  • Üst notalarda yasemin, orkide, kayısı ve siyah frenk üzümü,
  • Kalp notasında portakal çiçeği, heliotrop, tatı bal
  • Dip notalarda ise Endonezya paçulisi, aselbent ve vanilya bulunur..

Bu kadar farklı notanın bir araya gelmesiyle ortaya hiç de klasik olmayan farklı ve her koklayanın parfümünüz ne diye soracağı bir parfüm ortaya çıkar. Özellikle üst notalarda yer alan orkide, kayısı ve renk siyah frenk üzümü parfümün temelini oluşturur. Kalp notasındaki portakal çiçeği parfümü biraz daha taze ve Fresh yaparken bal ise parfümü ısıtarak biraz daha tatlı hale getirir..

Özellikle parfümlerde özgün kokuları ve kalıcılığı seviyorsanız dip notalarda bulunan aselbent vanilya parfümünün sıcaklığını arttıracağı gibi aynı zamanda kalıcılığına da etki edecektir. Farmasi Scandal kadın parfümü farklı ve iddialı olmayı seven kadınların çok seveceği bir parfümdür. Farmasikatalogu.com sayfasından online olarak kataloğu inceleyebilir ayrıca online olarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Farmasi ürünlerinin katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirim fiyatları satın almak için tek yapmanız gereken şey Farmasi’ye üye olmaktır. Farmasikatalogu.com sayfasında bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra danışmanınızın sizi aramasını beklemeniz yeterlidir.

Farmasi Scandal kadın parfümü 50 ml 1107200

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.