Farmasi Signature Kadın Parfüm

Bir kadının kokusu imzasıdır. özellikle çok sık parfüm değiştiriyorsanız, kokunuz ile hatırlanmayı bekliyor olamazsınız.. Eğer imza bir kokunuz olursa, sürekli o kokuyu kullanırsınız insanların hafızasında o koku ile özdeşleşerek daima o koku ile hatırlanırsınız.. Farmasi Signature Kadın parfümü tam da bu etki yaratmak isteyen kadınlara özel olarak tasarlanmış bir kokudur. Şipreli  meyve kokularını seviyorsanız Farmasi Signature Kadın parfümünü mutlaka denemelisiniz..

Üst notalarında bergamot, şeftali ve nilüferin eşsiz kompozisyonundan gelen taze bahar kokusu
Kalp notasında yasemin, kırmızı gül ve sedir ağacı ile mükemmel bir uyumu yakalıyor..

Dip notalarda ise barındırdığı paçuli, misk ve lezzetli karamel ile Signature hayata imza atmak isteyen kadınlara özel bir parfümdür!

Özellikle alt notalarda barındığı karamel ile tatlı kalıcı ve etkileyici bir aroması vardır. Üst notalarda yer alan bergamot ve şeftali ise parfümü biraz daha günlük ve meyveli hale getirir. Eğer siz de daima kokunuz ile hatırlamak ve insanların hafızasında kokunuz ile yer etmek istiyorsanız Farmasi Signature parfüme mutlaka göz atmalısınız. Farmasikataloğu.com adresine girerek Farmasi ürünlerini online olarak satın alabileceğiniz gibi üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olduğunuzda ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 da indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz.

Farmasi Signature parfüm 1107330 50 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.