Farmasi Signor Jade Erkek Parfümü

Bir erkek için parfüm olmazsa olmazlardandır. Erkeğin en büyük aksesuarlarından biri olan parfümler uzun süre kullanıldığında akılda yer edici bir izlenim bırakırlar. Özellikle her erkek imza parfümünü mutlaka bulmalı ve keşfetmelidir. Siz de henüz imza parfümünüzü keşfetmediyseniz bu önerimiz sizin için! Farmasi Signor Jade erkek parfümü imza parfüm kategorisinde, akılda kalıcılığı ile mutlaka şans vermeniz gereken bir kokudur!

Farmasi Signor Jade parfüm uzun süre kalıcıdır. Her yaştan erkeğin tenine yakışacak olan Signor Jade parfüm içerisinde birbirinden farklı notaları barındırır. Maskülen, modern, odunsu, oryantal kokulara sahiptir. İçerisinde;

  • Mandalina
  • Limon
  • Yıldız Anason dan oluşan üst notalar yerini;
  • Lavanta, müge çiçeğine bırakıyor.. Dip notalarında;
  • Vetiver,
  •  Misk gibi odunsu kokuların değerli uyumu bulunuyor..

Signor Jade modern, tutku dolu, yoğun hisler barındıran, bir o kadar da maskülen bir erkeği anlatıyor.. Özellikle klasik, tıraş losyonuna benzeyen kokulardan sıkıldıysanız, kendinize farklı ve iddialı bir parfüm arıyorsanız uzun süre aynı parfümü kullanarak imza bir parfüm yaratmak istiyorsanız Farmasi Signor Jade erkek parfümü tam sizlik! Bir erkek parfümünde bu denli farklı notaları bulmak oldukça zordur. Özellikle içerisinde lavanta, müge çiçeği bulunmasının yanı sıra misk gibi odunsu kokular da yer aldığı için oldukça farklı bir kokuya dönüşür.

Farmasi Signor Jade erkek parfümü her erkeğin parfüm koleksiyonunda bulunması gereken çok farklı bir kokudur. Farmasikataloğu.com sayfasından tüm Farmasi ürünlerini ve parfümleri online olarak güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Ayrıca üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra danışmanınızın sizi aramasını bekleyerek Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Bu size ne mi kazandıracak?

Tüm Farmasi ürünlerini katalog fiyatı üzerinden %30 %40 indirimli fiyatlara satın almanıza yardımcı olacak. Siz de Farmasi’ye üye olarak çok daha indirimli ve avantajlı alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Farmasi Signor Jade erkek parfümü 50 ml 1107375

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.