Farmasi Signor Opal Erkek Parfümü

Tüm kombinleriniz ile yaz kış demeden kullanabileceğiniz, teninize yakışan ve size her daim kendinizi temiz, ferah ve dinamik hissettiren bir erkek parfümü arayışındaysanız Farmasi Signor Opal erkek parfümüne mutlaka şans vermelisiniz! Farmasi Signor Opal sıradan erkek parfümlerinden farklıdır. Çünkü notaları her erkek parfümünde bulunmaz. İçerisinde;

  • Greyfurt
  • Bergamot
  • Pembe biber bulunur.

Bu notalar bir erkek parfümüne göre oldukça farklı ve iddialı içeriklerdir. Gizemli, karizmatik, odunsu ve şipre kokularını içeren bir erkek parfümüdür. Üst notalarda greyfurt bergamot pembe biber bulunurken orta notalarda;

  • Yasemin
  • Lavanta
  • Kişniş bulunur.

Dip notalarda ise;

  • Vetiver
  • Paçuli ve odunsu kokuların değerli uyumu bulunur.

Farmasi Signor Opal gizemli ve sizi her an şımartmaya hazır, büyülü ve karizmatik kokusu ile etrafında bulunan herkesi sarıp sarmalayacak bir kokudur. Farmasi signor Opal erkek parfümü özellikle tüm yaş gruplarına hitap eden, koklandığında mutlaka parfümünüz ne diye sordurtacak olan iddialı bir kokudur..

Siz de parfüm koleksiyonunuzda farklı ve bir o kadar da iddialı bir koku eklemek istiyorsanız Farmasi signor Opel erkek parfümüne mutlaka şans vermelisiniz. Ayrıca farmasikatalogu.com adresine girerek tüm parfümleri ve diğer tüm Farmasi ürünlerini online katalogdan inceleyebilir ve yine online olarak güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Ürünleri daha indirimli fiyatlara satın almak istiyorsanız Farmasi’ye üye olmanız yeterlidir. Farmasi’ye üye olmak size birçok avantajı da beraberinde getirir. Bunlardan en önemlisi ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alma şansına sahip olursunuz.

Farmasikatalogu.com adresinde bulunan Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra danışmanınızın sizi aramasını bekleyerek üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.
Farmasi Signor Opal erkek parfümü 50 ml 1107374

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.