Farmasi Signora Pearl Kadın Parfümü

Piyasada bulunan sıkıcı, standart ve aynı notaları sahip kadın parfümlerinden sıkıldınız mı? Kendinize imza kokunuz olacak yeni bir parfüm arayışındaysanız mutlaka Farmasi Signora Pearl kadın parfümüne bakmalısınız! Farmasi Signora Pearl kadın parfümü sofistike bir kokudur. İçerisinde hem meyveli, hem de çiçeksi notaları bir arada barındırdığından dolayı oldukça farklı ve imza parfümünüz olmaya aday bir parfümdür. İçerisinde kayısı, mandalina, frenk üzümü, frezya, müge çiçeği, manolya şam gülü ile buluştuğu muhteşem bir alt nota bulunur.. Bu meyveli kokuyu biraz daha çiçeksi hale getirmek için müge çiçeği kullanılmıştır.

Hem genç, hem ferah, bahar ve yaz aylarına uygun aynı zamanda kalıcı bir parfüm arıyorsanız Farmasi Signora Pearl kadın parfüm tam sizlik! Ayrıca dip notalarında bulunan misk, vanilya ve amber de parfümün kalıcılığını artıran bir başka içeriklerdir. Biraz ağır, biraz kadınsı biraz da genç ve fresh bir koku arıyorsanız Farmasi Signora Pearl tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak farklı bir kokudur. Farmasi parfümlerini ve diğer Farmasi ürünlerini online olarak incelemek isterseniz Farmasikatalogu.com adresindeki katalog kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Farmasi ürünlerinin katalog fiyatı üzerinden daha da indirimli almak istiyorsanız mutlaka Farmasi’ye üye olmanızı öneriyoruz. Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra danışmanınız sizi arayarak Farmasi hakkında gerekli bir ilgiyi verecektir. Böylece tüm ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alma şansına sahip olmuş olacaksınız.

 Farmasi Signora Pearl kadın parfümü 1107371

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.