Farmasi Signora Safir Kadın Parfümü

Farmasi Signora kadın parfümü kalıcılığa önem veren, gün boyu sıktığı parfümün kokusunu üzerinde hissetmek isteyen ve en önemlisi farklı, imza bir koku arayan kadınların yeni tercihi! Farmasi Signora Safir parfüm hem çiçekli, hem de oryantal kokulara sahiptir. Çiçeklerin eşsiz kokusu ferahlığı ile meyvelerin tatlı kokusu birleştiğinde ortaya eşsiz bir koku çıkar. Bu da hem yaz hem kış hem gece hem gündüz yani her daim kullanabileceğiniz Joker bir parfüme dönüşür. Farmasi Signora Safir parfüm özellikle orta yaş ve üstü kadınlara hitap eden ağır kalıcı ama bir o kadar da taze bir parfümdür.

Kalıcılığı oldukça yoğundur. Sabah sıktığınız parfümün alt notaları akşam kendini sergilemeye başlar. Yani sabah sıktığınızda parfümünüz daha çiçeksi notaları sergilerken akşam daha meyvemsi notalara dönüşecektir. Farmasi parfümleri oldukça kalıcıdır ve birçok ünlü parfüme muadilidir. Orijinal parfümler kullanmak ve kokunuzdan söz ettirmek istiyorsanız mutlaka Farmasi parfümlere şans vermelisiniz.

Farmasi parfümler içerisinde yoğun miktarda esansiyel yağ bulundurur. Bu yüzden uzun süre kalıcıdır. Parfümünüz gün içinde çabucak uçup gitmez, gün boyu size eşlik ederek şıklığınızı tamamlar. Farmasi Signora Safir parfüm kokusunda iddialı ve tazeliğini her daim korumak isteyen kadınların favorisi.

Siz de Farmasi ürünlerini güvenli bir şekilde online olarak sipariş etmek için Farmasikataloğu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sayfadaki üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olduktan sonra tüm ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alma şansı yakalayabilirsiniz.

Farmasi Signora Safir kadın parfümü 50ml 1107370

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.