Farmasi Theros Erkek Parfümü

Parfüm bir erkeğin en önemli aksesuarıdır. Öyle ki erkeğin imza kokusu haline gelen parfümler daima kişiler ile hatırlanır. Bu yüzden bir erkek için imza kokuyu bulmak çok önemlidir. Farmasi Theros erkek parfümü kararlı, büyüleyici Ve eşsiz kokusu ile tüm gün kalıcıdır. Odunsu ve baharatlı notalara sahiptir. Erkek parfümlerinde odunsu ve baharatlı notalar özellikle takım elbiseler ile, daha şık kombinler ile muhteşem uyum sağlar. Siz de takım elbiseleriniz ile, şık mekanlara giderken, davetlerde, konserlerde kullanmak için şık ve kalıcı bir erkek parfümü arıyorsanız Farmasi theros erkek parfümüne mutlaka şans vermelisiniz.

Egzotik ağaçlar, baharat ve odunsu koku notalarının turunçgiller ile buluştuğu eşsiz ve baştan çıkarıcı bir kokudur.. Özellikle erkek parfümlerinde odunsu ve baharatlı notalara alışığız fakat Farmasi Theros erkek parfümün içerisinde tüm bu notalara ek olarak turunçgil notaları da bulunmaktadır. Bu da parfümün daha fresh, taze ve temiz kokmasını sağlar. Özellikle dinamik, canlı ve her daim hareketli bir kişiliğe sahipseniz parfümünüzün fazlaca baharatlı kokmasındansa parfümünüzü biraz daha tazeleştirecek notalara ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Bu nota da turunçgil notasıdır..

Farmasi theros erkek parfümü hem egzotik ağaçlar, hem baharat, hem odunsu kokular, hem de turunçgil kokularını içerdiğinden dolayı enerjik, dinaamik ama aynı zamanda ağır bir kokudur. Farmasikataloğu.com sayfasını ziyaret ederek tüm Farmasi ürünlerini inceleyebilir ve online olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca tüm parfüm incelemelerinin detaylı notalarını okumak için de Farmasikataloğu.com sayfasında ürünler sekmesinden parfümleri seçmeniz yeterlidir. Farmasi’ye üye olarak ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz. Siz de katalog üzerinden ürünleri daha indirimli fiyatları satın almak için Farmasikataloğu.com sayfasında bulunan üyelik ve kayıt formunu olarak Farmasi’ye üye olun.

Farmasi Theros erkek parfümü 50 ml 1107389

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.