Farmasi 3D Effect Maskara

Kusursuz göz makyajlarının tamamlayıcısı olarak maskara atlanmaz bir adımdır. Makyajı ortaya çıkartan, bakışları derinleştiren ve en önemlisi sizi daha canlı gösterecek olan maskara seçimi de çok önemlidir. Her kirpik tipine uygun maskara çeşidi ise farklıdır.. Nasıl ki kirpik tipleri farklı farklı ise maskara fırçaları da bir o kadar farklıdır. Sizin kirpik tipinize uygun olan maskarayı mutlaka Farmasi’de bulabilirsiniz. Farmaside her kirpik tipine uygun farklı fırçaları ve farklı yapılara sahip maskaralar bulunmaktadır. Bunlardan biri de Farmasi 3D effect maskaradır. Üç boyutlu kirpik etkisi ile takma kirpik görünümü yaratır!

Özel fırçası ile kökten uca kirpikleri besler, kirpikleri yukarı kaldırır, dolgunlaştırır ve uzatır! H epsi bir aradaetkilere sahip joker bir maskaradır. Özellikle diken kıllı incecik kıllara sahip fırçası ile kirpiklerinizi dipten uca kaldırır ve uzatarak aynı zamanda kirpiklerinize hacim verir, dolgun ve çekici görünmelerini sağlar.

Farmasi ürünleri dermatolojik olarak test edilmiştir ürünlerin içerisinde parfüm, paraben, alkol, SLS ve türevleri bulunmadığından olayı güvenle kullanabilirsiniz. Farmasi maskaralar kirpiklerde herhangi bir dökülme sorununa yol açmaz. Çünkü kolay temizlendiği için kirpik diplerini tıkamaz ve bu sayede de kirpiklerde herhangi bir kaşıntı, kızarıklık, iritasyona sebep olmaz. Farmasi maskaralarından en popüler olanlarından biri olan 3D efekt maskarayı mutlaka makyaj koleksiyonununuza  eklemeli ve en azından bir kez deneyimlemeilisiniz!

Farmasi 3D effect high definition mascara 1301344 10 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.