Farmasi Angel of Darkness Vücut Spreyi

Spordan sonra tazelenmek için veya gün içinde koşuşturma sırasında kendinizi yenilemek daha ferah ve taze hissetmek için vücut spreyinlerinden faydalanabilirsiniz. Farmasi’nin kendine güvenen erkeklere özel olarak ürettiği Angel of Darkness vücut spreyi odunsu ve aromatik kokulara sahiptir. Gün içinde parfümünüzü yanınızda taşıyamıyorsanız veya parfüm yenilemeye vaktiniz olmuyor ise vücut spreyleri işinizi görecektir. Farmasi’nin Angel of Darkness serisindeki vücut spreyi odunsu ve aromatik kokusu ile size taze, temiz ve Ferah bir koku sunarken aromatik kokusu ile de kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.

Üst notalarında Kakule ve bergamotun romantik kokusu hindistan cevizi ve amberin büyüsüyle buluşuyor. Özellikle içeriğinde bulundurduğu bergamot ile oldukça ferah, tazelenmiş hissedeceksiniz.. Bahar ve yaz aylarına uygun içinizi bakmayacak, başınızı ağrıtmayacak hafif kokulu bir parfüm arayaşındaysanız fakat parfümleri ağır buluyorsanız o halde vücut spreylerine şans verebilirsiniz..

Farmasi Angel of Darkness vücut spreyi erkeklere özel olarak üretilmiş aromatik bir kokuya sahiptir. Farmasikatalogu.com sitesi üzerinden Farmasi ürünlerini online olarak güvenle sipariş verebileceğiniz gibi sitede bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak da Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra tüm Farmasi ürünlerini katalog fiyatı üzerinden daha indirimli fiyatları satın alma şansına sahip olacaksınız. %30 %40 daha indirimli fiyatları satın aldığınız ürünler ile kâr elde etmek istiyorsanız sizde Farmasi’ye üye olabilirsiniz.

Farmasi Angel of Darkness vücut spreyi 1107214 115 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.