Farmasi Angel of Justice Vücut Spreyi

Gün içinde parfümünüzü sık sık yine yenileyemiyorsanız veya parfüm kullanmak son dönemlerde size biraz ağır gelmeye başladıysa o halde vücut spreylerine geçiş yapabilirsiniz. Farmasi’nin ünlü birçok parfümünün yanı sıra vücut spreyleri de kullanıcıları tarafından oldukça beğeniliyor. Farmasi cesur erkeklere özel olarak ürettiği Angel of Justice vücut spreyi ile gün boyu ferahlık tazelik ve temizlik hissi yaşatıyor..

Odunsu oryantal kokuları sahip Angel of Justice vücut spreyi özellikle temiz, fresh, taze kokmak isteyen erkeklerin yeni gözdesi. Vetiver ve menekşe yaprağının ferahlığı, sandal ağacı ve kakulenin tazeliği ile birleşiyor. Tıpkı duştan yeni çıkmışcasına temiz, ferah, dinamik ve enerjik bir koku ortaya çıkıyor. İçinde bulunan menekşe yapraklarının ferahlığı sandal ağacı ile birleştiğinde kalıcı, ferah fakat ağır olmayan bir koku ortaya çıkıyor. Parfüm kullanmayı sevmiyorsanız veya son dönemlerde size biraz ağır gelmeye başladıysa vücut spreyleri ile tıpkı parfüm kokuyormuşcasına temiz ve ferah bir kokuyu yakalayabilirsiniz! Farmasi’nin cesur erkeklere özel olarak ürettiği Angel of Justice vücut spreyi 115 ml lik ambalajı ile uzun süre yetecek bir üründür.

Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret ederek Farmasi’nin tüm parfümlerini, tüm vücut spreylerini ve diğer bakım ürünlerini online olarak inceleyebilirsiniz. İnceleme yazılarını okuduktan sonra dilediğiniz Farmasi ürününü güvenli bir şekilde online olarak satın alabilirsiniz. Farmasikatalogu.com sayfasında bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra birçok ürünü katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz.

Farmasi Angel of Justice vücut spreyi 115 ml 1107212

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.