Farmasi Aydınlatıcı Stick

Doğru aydınlatılmış bir cilt her zaman daha sağlıklı canlı ve dinamik görünecektir. Aydınlatıcı ürünlerin en doğal duran formu ise krem yapıda stick aydınlatıcı ürünlerdir. Farmasi aydınlatıcı Stick hem pratik uygulama yöntemi hem de kolay dağılması ve doğal duruşu ile özellikle günlük makyajlarda kullanılmak için idealdir. Sedefli yapısı ile dağıtıldığında cilt ile tamamen bütünleşir.

Sanki cildiniz içten sağlıkla ışıldıyormuş gibi görünür. Cildinizin kendi aydınlığını ortaya çıkartır. Farmasi aydınlatıcıyı yüzünüzde ve dekolte bölgeleribizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Farmasi aydınlatıcı stick’in birden fazla kullanım alanı ve yöntemi vardır;
En kolay ve en doğal duran uygulama yöntemi elbette parmaklarla dağıtmaktır. Farmasi aydınlatıcı Stick’i elmacık kemiklerinizin üzerine, burun kemiğinin üzerine, kaş altına, dudak üstüne ve köprücük kemiklerinin üzerine sürerek parmaklarınızla dağıtabilirsiniz. Ayrıca parmaklarınızla hafif eriterek göz farı olarak kullanabilirsiniz. Göz pınarlarının aydınlatılması için de aydınlatıcı stick ürününü kullanabilirsiniz.

Mantık olarak yüzünüzün yüksek noktalarını aydınlattığınızda güneş ışığı bu noktalara vurduğunda yüzünüz doğal bir kontür hattına sahip olur ve ortaya çıkması gereken bölgeler kendini daha da belli eder. Geriye itmek istediğiniz bölgeleri Farmasi kontür Stick ile gölgelendirerek ortaya çıkarmak  istediğiniz bölgeleri Farmasi aydınlatıcı Stick ile ortaya çıkartabilirsiniz. Daha homojen ve daha doğal bir görünüm için ise Beauty blender denilen makyaj süngerleri ile dağıtmayı deneyebilirsiniz.

Farmasi aydınlatıcı Stick 1302425 14 gr

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.