Farmasi BB All in One Pudra

Farmasi BB All in One pudra yumuşacık ve hafif yapısı ile cilt kusurlarını mükemmel şekilde kapatarak doğal ve duru bir görünüm sağlar. İçerisinde bulunan 15 Güneş koruma faktörü ile Güneşin zararlı ışınlarının cildinize olan etkisini azaltır. Kadifemsi bir bitişe sahiptir. Mat bitişi ile cilt kusurlarını kapatırken parlamayı önler. Makyajınızı sabitleyerek gün boyu dayanmasını sağlar. Cilt tonunu dengeler cildin pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Farmasi all in one BB pudranın iki rengi vardır;

  • 01 Açık (1202343) Eğer beyaz ve kumral tenli iseniz bu tonu tercih edebilirsiniz.
  • 02 Orta (1302345) Esmer ve daha koyu tenli iseniz orta tonunu tercih edebilirsiniz.

Farmasi All in one BB pudra Farmasi BB kremin tamamlayıcı ürünüdür. Her iki ürünü de ard arda kullanarak cildinizdeki pürüzsüzlüğü arttırabilirsiniz. Ayrıca All in one pudra gözenek görünümünü hafifletir, gözeneklerin izi pürüzsüzleştirir. Cildinizi tek bir renk gösterir. Farmasi all in one pudrayı tüm ten makyajı ürünlerinin üzerine uygulayabilirsiniz. Makyajınızı sabitleyerek gün boyu T bölgenizin parlamasını engeller. Ayrıca verdiği hafif kapatıcı etki ile kusurlarınızı da gizler. Eğer gün içinde yağlanan ve makyajı kusan bir cilde sahipseniz aradığınız ürün Farmasi all in one pudra olabilir.

Farmasi all in one pudrayı ve diğer Farmasi ürünlerini satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Temiz içerikli, içerisinde Güneş koruma faktörü bulunan Farmasi all in one BB pudra yeni gözdeniz olacak!