Farmasi BB Göz Kremi

Farmasi BB kremin bütünleyicisi olarak Farmasi BB göz çevresi kremini denediniz mi? Eğer denemediyseniz eminiz aradığınız birçok özellik Farmasi BB göz kreminde toplanmış durumda!

5 etkili özel formülüyle koyu halka görünümünü kapatır ince çizgi görünümünü azaltır. Eğer erken saatlerde okula veya işe gitmek zorundaysanız o halde kurtarıcınız Farmasi BB göz çevresi kremi!

Göz çevresi kremi adı altında geçer fakat hafif bir kapatıcılığa sahiptir. Göz çevresi şişkinliğini anında giderir. 2 farklı tonu vardır. Açıktan ortaya ve ortadan koyuya. Eğer morluklarınız var ise ortadan koyu olan tonu alarak daha pembemsi somon rengi ile morluklarınızı nötrleyebilirsiniz. Ardından üzerine açıktan ortaya doğru olan sarı alt tonlu kapatıcı uygulayarak göz çevrenizin aydınlık ve dinlenmiş görünmesine yardımcı olabilirsiniz.

Özel geliştirilmiş formülü ile yoğun bir nemlendirme sağlarken orta derecede kapatıcılığıyla her kullanım sonrası daha aydınlık göz çevresine kavuşmanızı sağlar. İçerdiği güneş koruma faktörü 15 ile cildi zararlı güneş ışınlarına karşı korur. Kullanım kolaylığı sağlayan özel aplikatörü ile göz çevresindeki koyu halka görünümlü kapatır. Torba görünümü ve ince çizgi görünümünü azaltma da etkilidir. Farmasi BB göz çevresi kremi her yaştan kişinin kullanabileceği Joker bir üründür. Hem nemlendirme isteyen göz çevresi için hem de genç kişilerin istediği hafif kapatıcılık için idealdir.

01 Açıktan Ortaya kodu : 1104067
02 Ortadan Koyuya kodu : 1104068