Farmasi Çantalı Makyaj Fırçası Seti

Farmasi makyaj aksesuarlarında birbirinden işlevsel ve kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor! Farmasi makyaj aksesuarlarında özellikle yumuşacık kıllara sahip makyaj  fırçaları oldukça dikkat çekiyor. Birbirinden farklı çanta renklerine sahip makyaj fırçası setleri özellikle makyaj koleksiyonunu yeni oluşturmaya başlayanların kullanacağı işlevsel parçalardan oluşuyor.

Farmasi pembe çantalı makyaj fırça seti, Leopar çantalı makyaj fırça seti, Siyah çantalı makyaj fırça seti ile birbirinden renkli makyaj fırçalarını özel çantaları ile bir arada sunuyor. Çantalı makyaj fırçası setlerinin içerisinde birbirine işlevsel makyaj fırçaları bulunuyor;

Farmasi Fondöten Fırçası Bu fırça ile isterseniz likit formda fondötenleri,  isterseniz göz altı kapatıcılarınızı ve maskelerinizi de uygulayabilirsiniz. yassı ucu sayesinde küçük alanlara bile girebilir ve bu sayede makyajınızda ustaca görev alır.

Farmasi Pudra Fırçası Farmasi pudra fırçası yumuşacık kılları ile hem tüm yüzünüze pudra uygulamak hem de Elmacık kemiklerinizin üzerine allık uygulamak için idealdir. Dilerseniz gölgelendirme yaptığınız kontür ürünlerinizin üzerinden geçerek daha da doğallaştırarak dağıtıma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Farmasi Kesik Uçlu Eyeliner Fırçası Farmasi kesik uçlu eyeliner fırçası ile hem göz makyajlarında ince bir eyeliner çekebilirsiniz hem kaşlarınızı doldurabilirsiniz hem de göz altlarına incecik far uygulaması yapabilirsiniz. Farmasi karıştırma fırçası göz kapaklarının katlama bölgesine derinlik katmak ve farları birbirine karıştırıp dağıtmak için idealdir. Özellikle düşük göz kapaklarında gözün dış köşelerine uygulanan koyu renkte farları dağıtmak için mükemmel yumuşaklıktadır.

Farmasi pembe çantalı makyaj fırçası seti 9700278
Farmasi leopar çantalı makyaj fırça seti 9700276
Farmasi siyah çantalı makyaj fırça seti 9700277

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.