Farmasi Çay Ağacı Yağlı Duş Jeli

Farmasi çay ağacı serisi cilt bariyerini güçlendirmeye, siyah nokta ve sivilce oluşumunu önlemeye ve cilt renginde bulunan renk eşitsizlikleri gidermeye yardımcı oluyor! Farmasinin en sevilen serilerinden biri olan Çay Ağacı Yağı Serisi hem saç, hem vücut hem de cilt bakımınızda her daim sizinle..

Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağlı duş jeli ise vücudunuzda bulunan minik isilikler, lekeler, akneler ve kızarıklıklar için birebir! Özellikle sırtınızda, göğüs bölgenizde veya bacaklarınızda minik isilikler, pütürler, kızarıklıklar olmasından şikayetçi iseniz veya sırtınızda kollarınız da minik sivilceler çıkıyorsa Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağlı duş jeli tam size göre!

Çay ağacı yağının antiseptik özelliği ile cildiniz derinlemesine temizlenirken bakteri oluşumunun da önüne geçilir! Bakteri oluşumunu engelledikten sonra ise cildiniz tamamen yağdan ve kirden arınır. Ayrıca aknelerin, içi dolu sivilcelerin kurumasına da yardımcı olur. Fakat buna rağmen cildinizi asla kurutmaz!

Çay ağacı yağının muhteşem kokusuyla harika bir duş deneyimi yaşarsınız. Özellikle minik isilik ve kızarıklıkların geçmesinde çok etkilidir. Cilt tonunda da eşitlenme sağlanır. Böylece cildiniz kadifemsi pürüzsüz ve Işıl ışıl görünecektir.. Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı duş jelini köpürterek duşta vücudunuzu derinlemesine temizlemek için kullanabilirsiniz. Cildinizi germeden, kurutmadan temizlik hissi yaşatır..

Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağlı duş jeli 225 ml 1108173

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın