Farmasi Deep Black Maskara

Makyajın en önemli adamlarından biri olan maskara göz makyajını daha profesyonel gösterir ve bakışlarınızı Daha çekici hale getirir. Eğer kirpiklerinizde simsiyah, etkileyici, dramatik bir görünüm istiyorsanız o halde İhtiyacınız olan Farmasi Deep Black maskara. Ekstra siyah kirpikler yaratan Deep Black maskaranın muazzam bir fırça yapısı vardır. Her kirpik tipine uyum sağlar. Kirpikleri dipten uca kaldırarak volüm verir. Verdiği volumü gün boyu korur, göz altlarına dökülme yapmaz. Aynı zamanda rahat uygulaması sayesinde göz kapaklarınıza ve göz çevrenize bulaşma yapmaz. Kirpiklerinizde yoğun siyahlık etkisi yaratan formül plastik fırçası sayesinde kirpiklerinizi tek tek kavrayıp ayırır dolgunluk ve hacim verir. Vitamin ve provitamin B5 sayesinde kirpikleri besler. Bakım yaparak daha sağlıklı görünmelerini sağlar.

Farmasi Deep Black maskaranın içerisinde sıradan maskaralara ek olarak E vitamini ve vitamin B5 bulunmaktadır. Bu da kirpiklerinizi besleyerek kirpik dökülmelerine engel olmaktadır. Eğer birçok maskarada kirpik dökülmesi sorunu yaşıyorsanız ve kirpikleriniz zamanla seyreliyorsa o halde Deep Black maskarayı mutlaka denemelisiniz. İçerdiği E vitamini ile kirpiklerinizin kökten uca beslenmesini sağlarken provitamin B5 ile de yeni kirpikler çıkmasına yardımcı olur.

Çıkartılması çok kolaydır. Kirpiklerinize zarar vermeden herhangi bir makyaj temizleyici ile kolayca çıkartabilirsiniz. Kirpiklerden çabuk arındığı için kirpik diplerinde birikme yapmaz. Bu yüzden herhangi bir kaşıntı, döküntü, yağ bezesi sorunu, kızarıklık, alerjiye neden olmaz. Farmasi ürünleri dermatolojik olarak test edilmiştir ve her cilt tipinin kullanımına uygundur. Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, sülfat, alkol ve parfüm türevleri bulunmaz. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz.

Farmasi Deep Black maskara ile ekstra siyah, hacimli, dolgun ve dramatik kirpiklere kavuşmak istiyorsanız mutlaka makyaj koleksiyonunuza bu harika maskarayı da eklemelisiniz. Tek tek ayrılmış hacimli kirpikler, uzun ve bakımlı kirpikler için Farmasi Deep Black maskara vazgeçilmeziniz olacak.

 Farmasi Deep Black dolgunlaştırıcı maskara 8 ml 1301157

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.