Farmasi Deeplook Eyeliner

Göz makyajlarında eyeliner adımını atlamayanlardansanız ve günlük olarak da sık sık eyeliner kullanıyorsanız Farmasi deeplook eyeliner’ı mutlaka denemelisiniz! Farmasi renkli kozmeetik ürünlerinde daima yenilikçi tavrını sürdürmeye devam ediyor ve her geçen gün ürün kategorisine yenilerini ekliyor. Her geçen gün üzerine çalışılmış formülasyonlu ürünlerini sizlerle buluşturan Farmasi eyeliner kategorisinde de oldukça iddialı. Farmasi en kolay eyeliner uygulamasını bulmanız için birbirinden farklı eyeliner çeşitlerini geliştiriyor.

Farmasi Deeplook Eyeliner ince ucu sayesinde çok kolay bir uygulama sunar. Günlük kullanıma uygundur. Eyeliner’larda en büyük sorun yeterince kalıcı olmamaları, bulaşma, dökülme yapmalarıdır. Farmasi Deeplook eyeliner kalıcıdır ve akma bulaşma yapmaz. Gün içinde çizgilere dolma yapmaz. Suya dayanıklı formülü sayesinde gözyaşına da dayanıklıdır. İnce uçuş sayesinde kirpik diplerinde belirgin ince çizgiler oluşturur, hızlı kurur bulaşma, akma yapmaz.

Özel günlerde kullanabileceğiniz, sizi yarı yolda bırakmayacak bir eyeliner arıyordanız Farmasi deeplook eyelinera mutlaka şans vermelisiniz. Göz makyajlarında eyeliner adımı sizi her zaman zorluyorsa pratik kullanımı ile Farmasi deeplook eyelinerı kusursuz bir şekilde çekebilirsiniz.

Gözlerinizin dış köşelerine şeffaf ve bant yapıştırarak Farmasi deeplook eyeliner ve uygulayın. Ardından bantı çıkartarak eyeliner kuyruğunun daha pürüzsüz, kusursuz ve incecik görünmesini sağlayın. Eğer herhangi bir kalıntı var ise veya istediğiniz incelikte bir uca sahip olamıyorsanız bir miktar göz makyaj temizleyicisini makyaj temizleme çubuğuna alarak eyeliner ucunu istediğiniz incelikte yapabilirsiniz. İşte bu kadar kolay!
 Farmasi Deeplooj eyeliner 1301002 4,5 gram

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.