Farmasi Extreme Curl Maskara

Kirpiklerinizdeki en büyük sorun kirpiklerinizin kıvrık olmaması, aşağı doğru bakması ve sert olması ise o halde ihtiyacınız olan maskara Farmasi Extreme curl maskara. Farmasi Extreme curl maskara kaşık formda fırçası ile kirpiklerinizi dipten uca kavrayarak kıvrılmasını sağlar. Uzun süre kıvrık kalan kirpikleriniz gün içinde düşmez, kirpikleriniz kıvrıldığı için hem daha uzun hem de daha hacimli görünecektir.

Özel kaşık formda fırçası ile takma kirpik görünümünde, uzun ve hacımli, kıvrık kirpikler yaratır. Takma kirpik etkisine yakın bir kirpik görünümü hayal ediyorsanız göz makyajınızın tamamlayıcısı olarak ideal maskara arayışındaysanız o halde Farmasi Extreme curl maskaraya mutlaka bakmalısınız. Farmasi Extreme curl maskara gözlerden kolay arındığı için herhangi bir kirpik dökülmesi problemi yaşamazsınız. Birçok maskarada kirpiklerin temizlenmesi zor olduğu için kirpikler hırpalanır ve zamanla dökülmeye başlar. Fakat Farmasi Extreme curl maskara hem çok kolay uygulanır hem saatler boyu kalıcıdır. Ayrıca sıradan bir misel su ile , makyaj temizleyicisi ile bile kolaylıkla temizlenir. Bu yüzden kirpiklerinize asla zarar vermez.

Farmasi ürünlerin hepsi dermatolojik olarak test edilmiştir en hassas ciltlerin bile kullanımına Uygundur Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben parfüm, SLS, silikon, fitalat türevleri bulunmadığından dolayı güvenle kullanabilirsiniz. Farmasi Extreme curl maskara göz makyajlarının tamamlayıcısı olacak niteliktedir. Özellikle düz, aşağıya bakan, zor şekil alan kirpiklerden şikayetçiyseniz o halde bu duruma son vermenin zamanı geldi. Farmasi Extreme curl maskara ile sizin de kirpikleriniz dipten uca kıvrılarak takma kirpik görünümüne ulaşacaktır.

Farmasi Extreme curl maskara 1301347 14 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.