Farmasi Firming Vücut Peelingi

Farmasi Firming sıkılaştırıcı vücut bakım serisi özellikle yaz dönemlerinde girdiğimiz son günlerde vücudumuzu sıkılaştırmayı, selülit görünümünü azaltmayı, cildimizi canlandırıp onarmayı vaad ediyor!  Serideki en etkili vücut sıkılaştırıcı ürünlerden biri olan Farmasi firming vücut peelingi vücudunuzda bulunan ölü derileri atmanız, cildinizi toparlayıp sıkılaştırmanız ve nem dengesini sağlamanız için oldukça etkili bir üründür.

Farmasi Firming vücut peelingini duş sırasında özellikle bacaklarınıza, basenlerinize ve kalça bölgenizde uyguladığınızda uygulanan bölgedeki kan dolaşımı artar. an dolaşımı arttığından dolayı vücut dirileşir, sıkılaşır ve peeling ile birlikte ölü derilerinizden arınmış olursunuz. Duş sırasında temiz cildinize dairesel hareketler ile 2-3 dakika kadar masaj yaparak peelingi uygulayın. Bu peeling hem ölü derilerden kurtulmanıza yardımcı olacak hem de için cildinize bir canlılık katacaktır. Cildinizdeki pürüzsüzlüğü, yumuşaklıüı ve sıkılığı uygulama sonrasında hemen fark edeceksiniz.

Düzenli olarak kullanıldığında cilt lekelerinin görünümünün açılmasını, cildin beslenmesini, selülit görünümünün giderilmesini ve cildin nem dengesini korunmasını sağlar Farmasi Firming vücut peelingi kafein içeren özel formülü ile cildinize harika bir ışıltı katmakla kalmaz aynı zamanda vücudunuzun nem dengesini düzenler. Haftada bir iki kez duş sırasında kullanabilirsiniz.
Farmasi selülit giderici ve sıkılaştırıcı vücut peelingi 1103234

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.