Farmasi Glitter Oje Serisi

Farmasi Kozmetik alanında ürün skalasına her geçen gün yeni ürünler ekliyor! Ürün çeşitliliği oldukça fazla olan Farmasi kozmetiğin son gözdesi glitter oje serisi! Glitter yani simli oje tırnaklarınıza oldukça farklı bir etki bırakır. İsterseniz tek başına, isterseniz diğer ojeler ile birlikte Farmasi glitter oje serisini kullanabilirsiniz. Bahar ayarında eğlenceli ve enerjik bir manikür görünümü için Farmasi simli oje serisini mutlaka denemelisiniz!

Serinin içinde birbirinden farklı simlere sahip ojeler bulunuyor. Gümüş tonlarından, altın sarılarına, Rose Gold yani pembe altın tonlarından mavilere varana kadar Farmasi glitter oje serisinde istediğiniz renk simli oje bulmanız mümkün! Özellikle yaz günlerinde daha da parlamak, dikkat çekmek ve en önemlisi modaya uyum sağlamak istiyorsanız Glitter ojlerden faydalanabilirsiniz.

Tek başına uygularken tek katta bile tırnağa eşit miktarda sim bırakır. iğer ojelerin üstüne uygulandığında ise ojeleri değiştirir daha da göz alıcı hale getirir. Farmasi glitter oje uzun süre kalıcıdır. Özellikle üzerine top coat yani üst kat uygulandığında ojeniz iki kat daha fazla kalıcı hale gelir.

Farmasi glitter oje 11 ml gramaja sahiptir. Pırıltılı etki ve göz alıcı bakımlı tırnak ve ayaklar için mutlaka Farmasi glitter oje serisini denemelisiniz! Farmasi ürünlerinin içinde paraben, SLS, alkol parfüm türevleri bulunmadığı gibi doğa dostudur, hayvanlar üzerinde deney yapmaz. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz.
Farmasi Glitter oje 11 ml 1304370 unicorn

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.