Farmasi Glossy Oje Serisi

Ellerinizin ve ayaklarınızın bakımına düşkünseniz mutlaka Farmasi glossy oje serisini denemelisiniz! El ve ayak tırnaklarınızda farklı bir çekicilik getiren birbirinden iddialı renklere sahip Farmasi glossy oje serisinde mutlaka zevkinize uygun bir renk bulacaksınız. Farmasi renkli kozmetik,kişisel bakım alanında ürünlerini çeşitlendirmeye ve her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. Farmasi ojeler kısa sürede kuruma performansına ve 7 güne kadar kalıcı parlak bitişe sahiptir. Farmasi glossy oje serisinde istediğiniz her tonu en parşak hali ile bulmanız mümkündür.

İnci beyazı, pembe, gül kurusu, kırmızı, mor, bordo, mavi, su yeşili, siyah gibi birbirinden farklı oje tonlarını Farmasi glossy oje serisinde bulabilirsiniz.  Farmasi glossyi oje serisi ekstra yüksek parlaklığa sahiptir. Evinizin konforunda tıpkı profesyonel güzellik merkezlerinde kalıcı oje yaptırmışcasına tırnaklarınız parıl parıl parlayacaktır. Üzerine top coat yani üst kat uyguladığınızda ise ojeniz yaklaşık 10 15 güne kadar daha kalıcı hale gelecektir. Eğer siz de el ve ayak tırnaklarınızın bakımına düşkünseniz Farmasi glossy oje serisini denemelisiniz.

Fiyat performans açısından oldukça memnun kalacağınız ürünlerdir. Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, parfüm, sls, alkol ve türevleri bulunmaz. Ayrıca hayvanlar üzerinde deney yapmaz. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz.

Farmasi glossy oje serisi Pure White 1304375

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.