Farmasi High Performance Fondöten

Farmasi’nin en çok tercih edilen ten ürünlerinden biri de Farmasi High performans fontöten! Orta yaş üzeri, tüm cilt tiplerine uygun, parlama karşıtı, yüksek kapatıcılığa sahip, 16 saate kadar kalıcı bir fondötendir.

Yüksek kapatıcılığının yanı sıra 16 saate kadar kalıcı etki, nemlendirme özelliği, aydınlık ve doğal bitişiyle pürüzsüz bir ten görünümü yaratan High performans fondötenin üç rengi bulunuyor.

  • 02 Light Champange kodu: 1202012
  • İvory Beige kodu: 1302013
  • Pastelle kodu: 1302015

Cilt tonunuza uygun rengi kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca High performance fondötenin içerisinde güneş koruması 15 bulunur. Bu da cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken aynı zamanda pürüzsüz bir görünüm yaratır.

Farmasi High performance fondöteni özel günlerinizde ve günlük olarak kullanabilirsiniz. Özellikle kuru ciltler makyajında yer yer kabuklanma,  ve pul pul dökülme sorunu yaşıyorsa nemlendirici özellikte olan Farmasi High performance fondöteni tercih edebilirler.

Antiaging ve parlama kontrolü özelliği sayesinde cilt kusurlarını gizler ve kırışıklık oluşumunu engelleyerek cilde aynı zamanda bakım yapar. Ortadan yükseğe doğru kapatıcılığı sayesinde cilt kusurlarını gizler ve renk eşitsizliğini gidererek cilde pürüzsüz duru bir görünüm kazandırır. Siz de hem özel günlerinizde hem de günlük kullanıma uygun nemlendirici özellikli doğal duran ama yine de kapatıcı bir fondöten ara yaşındaysanız Farmasi High performance fondötene şans verebilirsiniz. Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.