Farmasi Hydravite Fondöten

Ten ürünlerinin yüzünüzde doğal durmamasından şikayetçiyseniz bu fondöten tam sizlik!

Farmasi Hydravite fondöten su bazlı formülü ile yoğun nemlendirme, tam kapatıcılık, doğal görünüm ve nefes alan bir cilt sunar. Nemli, sağlıklı bir cilt görünümüne ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Doğal bitişi sayesinde ve su bazlı formülü ile sivilce ve akne oluşumuna neden olmadan gün içinde cildinizin nemli tutarak orta kapatıcılık sağlar. Üç farklı tonu vardır;

  • 22 Light Champange: kodu 1302381
  • 23 Porcelain: kodu 1302382
  • 24 Neutral: kodu 1302383

Pembe alt tonlu Light Champange açık tenlilere, porcelain rengi kumrallara, Neutral rengi ise esmerlere uygundur.

Su bazlı formülü ile cildi yağlandırmaz gün içinde T bölgenizin yağlamasına sebep olmaz. Hem kuru hem de karma ciltlerin kullanımına uygundur. Özellikle cildinizde ten ürünleri kabuk kabuk duruyor ise ve nemli bir bitiş istiyorsanız Farmasi Hydravite fondötene şans verebilirsiniz.

Gün içinde cildiniz nemini kaybediyor ve tüm fondöteni emerek kuru kuru gösteriyorsa aradığınız şey Farmasi Hydravite Fondöten! Çünkü gün içinde cildinizin nemli kalmasını da yardımcı olacak su bazlı özel formülü vardır. Aynı zamanda cildiniz neredeyse full kapatıcılığı yaklaşmış olsa da nefes alan bir cilt sunar. Gözeneklerinizi tıkamaz ,ciltte ağırlık yapmaz. Bu yüzden kendinizi rahatsız hissetmezsiniz. Cildinizde fondöten olduğunun anlaşılması neredeyse imkânsızdır. Hem günlük hem de gece kullanımına uygun Farmasi Hydravite fondöteni dilerseniz pudra ile sabitleyerek daha uzun süre kalıcılık sağlayabilirsiniz.