Farmasi Jel Eyeliner

Göz makyajlarında eyeliner adımı olmazsa olmazlarınızdansa mutlaka Farmasi Jel eyeliner’ı denemelisiniz. Kolaylıkla uygulanan ve uzun süre kalıcılık sağlayan kremsi formülü ile pratik bir şekilde uygulama sağlar. Yoğun, siyah ve belirgin bir eyeliner görünümü istiyorsanız Farmasi jel eyeliner tam sizlik!

Farmasi Kajal Jel eyeliner alana fırça bedava! İnce uçlu eyeliner fırçası ile kolay bir şekilde uygulanır ve istediğiniz kalınlıkta eyeliner çizgisi yaratmanıza imkan sağlar. Özellikle göz kapaklarınız kuruysa veya eyeliner göz kapaklarınızda parça parça duruyor ise likit formdaki eyelinerlar ürünlerdense mutlaka jel formda eyeliner kullanmanızı öneriyoruz.

Siyahlığı, kalıcılığı, yumuşaklığı ve gün içinde akma, bulaşma, dağılma yapmaması ile Farmasi kajal jel eyeliner kullananların %98 nin önerdiği popüler Farmasi ürünlerinden biridir. 16-18 saate kadar kalıcı formülü ile hem özel gün makyajlarınızda hem de günlük makyajlarınızda kullanabileceğiniz bir üründür.

Farmasi Jel eyeliner uygulama fırçası sayesinde hem göz içinde hem de eyeliner gibi göz dışına uygulama imkanı sağlar. Farmasi Jel eyeliner’ı siyah bir far olarak da kullanabilirsiniz. Parmaklarınızla uyguladığınızda ve fırça ile dağıttığınızda Farmasi Jel eyeliner far vazifesi de görecektir. Eyelinerınızın ucunun daha sivri olmasını istiyorsanız mutlaka bant kullanmanızı öneriyoruz. Gözlerinizin dış kısımlarına bant yapıştırdığınızda ve eyeliner uyguladığınızda bantı çıkardıktan sonra çok daha muntazam ve sivri bir bitişi olduğunu farkedeceksiniz. Böylece daha muntazam eyeliner görünümü tamamlanmış olacak!
Farmasi Jel eyeliner 1301354 3 gr

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.