Farmasi Kajal Secret Eyeliner Pen

Gözlerde buğulu, derin, çekici bir ifade yaratan Farmasi Kajal Secret Eyeliner pen sizin de göz makyajlarında vazgeçilmez makyaj ürününüz olacak! Göz makyajının olmazsa olmaz adımlarından biri de incecik çekilmiş eyelinerlar. Fakat eyeliner çekmek her zaman kolay olmayabiliyor. Bunun için Farmasi Kajal Secret eyeliner pen’i mutlaka denemelisiniz. Keçe uçlu özel dizaynı sayesinde kolay bir uygulama sunarken kajal formfa olması sebebiyle göz kalemi etkisi yaratarak simsiyah bir görünüm bırakır!

Kolay uygulama sağlayan kalem şeklindeki yapısı ve özel kalın ucu sayesinde kirpik diplerinde belirgin orta kalınlıkta çizgiler oluşturur. Özellikle muntazam, eşit ve pürüzsüz eyeliner çekememekten şikayetçi iseniz mutlaka Farmasi Kajal Secret eyeliner kalemi denemelisiniz.

Simsiyah görünüşü sayesinde göz makyajınızın tamamlayıcısı olarak kullanabilirsiniz. Özellikle gece makyajlarınızda güvenle tercih edebilirsiniz. Herhangi bir akma, bulaşma, dağılma, göz çevresine dökülme, parçalanma, solma yapmadığı için makyajınızı bozmaz. Kajal formda olması sebebiyle göz makyajlarınıza daha buğulu, çekici bir ifade katacaktır.

Farmasi kajal  Secret eyeliner Pen 9700384

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.