Farmasi Kaş Kalemi

Kaş şeklinizden memnun değilseniz, kaşlarınızın arasında boşluklar var ise, iki kaşınız birbirine eşit değilse o halde kaşlarınızı düzeltmek, daha belirgin hale getirmek ve daha eşitlenmiş göstermek için kaşlarınızın doldurmaya ihtiyacı var demektir. Bunu en kolay ve pratik şekilde Farmasi kaş kalemi ile yapabilirsiniz.

Farmasi kaş kalemi yumuşak ucu ve her kaş rengine uyum sağlayan renkleri sayesinde kaşlarınıza doğal bir görünüm katar. Açık kahve, füme ve koyu kahve tonları ile her kaş rengine uyum sağlayan Farmasi kaş kalemi yumuşacık dokusu ile oldukça kolay bir uygulamaya sahiptir. Kaşlarınızı doldurmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

İlk olarak temiz bir fırça ile kaşlarınızı yukarı doğru tarayın. Kaşlarınızın arasındaki boşluklar, seyreklikler ortaya çıkacaktır. Daha sonra kaş kaleminin sivri ucu ile bu boşluklara minik çizikler atarak doldurun. Bu kaşlarınızın sanki kendi kılıymış gibi görünmesine yardımcı olacaktır. Bu çizikleri ne kadar yumuşak ve doğal bir şekilde atarsanız kaşlarınız bir o kadar doldurulmamış ama gür gözükecektir. Ardından kaşlarınızın uç kısımlarına doğru kaşlarınızı inceltmeyi unutmayın. Tekrar temiz fırçayı alın ve kaşlarınızı birbirine karıştırarak yukarı doğru tarayın. Bu kaş kaleminin dağıtılmasını ve daha doğal bir görünümün ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Kaş kalemini uyguladıktan sonra saçlarınızın çevresine concealer yani kapatıcı uygulayarak kaşlarınızın daha muntazam, muazzam bir görüntüye ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Farmasi kaş kalemi açık kahve 9700012
Füme 9700013
Koyu kahve 9700014

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.