Farmasi Kaş Pomadı

Kaşlarda doğallıktan yanaysınız, çizilmiş, fazla doldurulmuş, net şekil verilmiş kaşları beğenmiyorsanız o halde İhtiyacınız olan kaş ürünü kaş pomadlarıdır. Farmasi kaş pomadı üç farklı renge sahip yumuşacık dokusuyla kaşlarınıza doğal bir görünüm katar. Modern kaş tasarımınızı kaş pomadı renkleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Kaş aralarındaki minik boşlukları doldurarak daha belirgin doğal ve sabitlenmiş bir görünüm yaratabilirsiniz Jel eyeliner fırçası ile kaş pomadını kullanabilirsiniz.

Farmasi kaş pomadının her kaş renginw özel olarak ürettiği 3 farklı tonu bulunuyor.

  • Sarışın, kumral, koyu kumrallar özellikle daha küllü gri tonda kahverengi kaş pomadlarını kullanabilirler.
  • Kumrallar ise içinde yine grilik bulunan boz kahveleri tercih edebilirler.
  • Çok koyu kumral ve esmerler ise simsiyah bir pomadı değil çok koyu tonlarda küllü kahve tonlu pomadları kullanabilirler.

Farmasi kaş pomadı kaş renginize harika şekilde uyum sağlar. Kaş pomadı eyeliner fırçası ile kolayca uygulanır. İlk olarak kaşlarınızı taramakla işe başlayın. Kaşlarınızı taradıktan sonra aralarındaki boşluklar daha çok ortaya çıkacaktır. Kaşlarınızın arasındaki boşluklara ince çizikler atıyormuş gibi tıpkı yeni bir kaş çiziyormuş gibi kaş pomadın ile dokldurun. Bu şekilde boşlukları doldurarak çok daha doğal birkaç görünümü elde edebilirsiniz.

Eğer isterseniz kaş uçlarınızı biraz daha keskin ve sivri yapmak için kulak çubuğundan faydalanabilirsiniz. Kaşlarınızın altını aydınlatarak veya concealer yani kapatıcı ile temizleyerek daha temiz bir görünüme ulaşabilirsiniz. Ardından tekrar kaş fırçanız ile kaşlarınızı taradığınızda kaş pomadı tamamen dağılacak ve daha doğal bir görünüm ortaya çıkacaktır.

Farmasi kaş pomadı sarışın 1301355
Kumral 1301356
Koyu kumral 1301357 3 gr

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.