Farmasi Kaş ve Kirpik Serumu

Kaşlarınızın seyrekliğinden, arasındaki boşluklardan, kaşlarınızın çıkmayışından, küsmesiden şikayetçi iseniz o halde Farmasi Kaş ve kirpik bakım serumunu mutlaka denemelisiniz! Farmasi kaş serumu kıl köklerini uyararak kılların seyrekleşmesini, dökülmesini, zayıflamasını önler.

Kaşlarınız daha sert, daha şekilli ve daha gür biçimde çıkmaya başlar. Saç büyüme faktörü ile kıl kökünün gelişimi tamamlanmasına ve kılların uzamasına yardımcıdır. Y ani yeni kaşlar çıkartmak için Farmasi  kaş kirpik bakım serumunu deneyebilirsiniz. Özellikle cımbız ile alırken küstürdüğünüz kaşlarınız, uzun süredir çıkmayan kaşlarınız var ise ve kaşlarınızın arasında boşluklar var ise Farmasi kaş kirpik bakım serumunu mutlaka denemelisiniz. Kıl kökünün beslenmesine yardımcı olan Farmasi bakım serumu kaşlarınız ile beraber aynı zamanda kirpikler için de kullanılabilir.

Kirpiklerinizin daha dolgun ,daha yoğun, daha gür olmasını istiyorsanız Farmasi kaş ve kirpik serumunun kirpikleriniz için de kullanabilirsiniz. Hem kaş hem de kirpik kullanımına özel olarak iki ayrı aplikatörü vardır. Fırçalı aplikatörü kaşlarınız da kullanabilirsiniz. Maskara ucuna benzeyen aplikatör ile ise serumu kirpik diplerinize uygulayabilirsiniz. Her gün günde 1 defa düzenli olarak uygulandığında kaş ve kirpiklerde artış görülür. Düzenli kullanım kaş ve kirpiklerin çıkması açısından çok önemlidir. Eğer sizde daha belirgin kaşlara daha gür kirpiklere sahip olmak istiyorsanız Klaş ve kirpikerinize düzenli olarak Farmasi kaş kirpik bakım serumu ile bakım yaptığınızda kısa sürede sonuca ulaşırsınız.

Farmasi kaş ve kirpik serumu 1301292 12 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.