Farmasi Kontür Paleti

Aydınlatma ve gölgelendirme işlemlerini bir arada yapabileceğiniz işlevsel, kullanışlı ve pratik bir palet hayal edin! Farmasi kontür paleti ile gölge oyunlarının faydalanarak hem bronz bir etki yakalayabilirsiniz hem de yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirebilirsiniz!

Farmasi kontür paleti toz formda yapısı ile kolay dağılır. Cilt ile tamamen bütünleşir ve uzun süre kalıcıdır. Yüz hatlarının özellikle fotoğraf çekimlerinde kontürlenmeye ve gölgelendirmeye ihtiyacı vardır. Kontürlenmiş, gölgelendirilmiş bir yüzün ifadesi daha belirgin olacaktır. Farmasi kontür paletinde yüzünüzü gölgelendirmeniz ve aydınlatmanız için iki farklı toz formda ürün bulunur.

Kontürleme işlemini elmacık kemiklerinizin altına, şakaklarınıza, dudak çevresine ve burun kanatlarına, çene hattına yapabilirsiniz. Homojen ve kolay bir şekilde dağılarak yüz hatlarınızın eşitlenmesine ve belirginleşmesine yardımcı olur.
Ardından gölgelendirdiğiniz yerlerin bir üst kısmını aydınlatmak ve dolayısıyla gölgeleri daha da ortaya çıkartmak için aydınlatıcı pudradan faydalanabilirsiniz. Farmasi kontür paleti içerisindeki aydınlatıcı her ten rengine uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Şampanya tonlarında sedefli aydınlatıcıyı elmacık kemiklerinizin üzerinde, kaş altlarına, burun kemiğinin üzerine, dudaklarınızın üzerine, çenenize ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz.

Sedefli şampanya tonu ile yüz hatlarınızı belirgin şekilde aydınlatır ve doğal duruşu ile cildinizde sağlıklı bir ifade yaratır. Farmasi kontür paletini küçük ambalajı ile makyaj çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. İçerisinde aynası da bulunan bu paleti aynı zamanda göz makyajınız için de kullanabilirsiniz.

Özellikle bronz tonu katlama bölgesine uygulamak için idealdir. Gözünüzün katlama bölgesine uygulayarak daha gölgeli ve kalkık bakışlara sahip olabilirsiniz. Aydınlatıcı toz pudrayı ise hem göz kapaklarınıza hem göz pınarlarınıza uygulayarak göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Yani bir palet ile birbirinden farklı makyajlar yaratabilirsiniz!

Farmasi kontür paleti 1302438

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.