Farmasi Magic Pearls Powder Blushing Bronzer

Cildinizde birbirinden farklı pembe tonlarını barındıran harika bir ışıltı ister misiniz? O halde Farmasi Magic Pearls Powder serisini mutlaka denemelisiniz! Farmasi Magic Pearls pudra serisi top şeklinde minik renkli pudra toplarından oluşur. Bu pudra toplarının her biri farklı tonlara sahiptir. Bu şekilde cildinizde birbirinden farklı pembe, bronz tonlarını barındıran renkleri taşıtabilirsiniz.

Farmasi Magic pearls powder Blushing Bronzer özellikle yanaklarında mat yapıda allıkları değil de daha ışıltılı ve sedefli allıkları tercih edenleri memnun edecek niteliktedir. Bir utunun içerisinde birbirinden farklı renk toplarının olduğunu hayal edin! Canlı mercan tonlarından, turunculara, bronz tonlardan şampanyalara, gül kurusu tonlarına varana kadar birbirinden farklı renkli topları tek bir fırça darbesi ile yanaklarınıaı uyguladığınızda hem bronz, hem de ışıltılı bir tene sahip olacaksınız!

Farmasi Magic Pearls Beached Pudrayı İster allık olarak isterseniz tüm vücudunuza bronzer olarak kullanabilirsiniz. Kabuki tarzı, geniş,  kalın kılları olan bir fırçayatüm toplardaki renkleri alarak tüm vücuduuza ve Elmeacık kemiklerinizin üzerine uyguladığınızda güneşten yanmış etkisi ile cildiniz ışıl ışıl parlayacaktır.

Farmasi renkli kozmetikte ürün çeşitliliği ile aradığınız her ürünü bulacağınız %100 yerli sermaye ile yoluna devam eden bir markadır. Farmasi ürünlerinin içinde zararlı kimyasallar bulunmaz. Paraben, sls, alkol, parfüm gibi zararlı bileşenler bulunmadığından güvenle kullanabilirsiniz. Farmasi ürünleri dermatolojik olarak test edilir. Tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

 Farmasi Magic Pearls Powder Blushing Bronzer 20 gr 1302433

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.