Farmasi Magic Pearls Powder Color Corrector

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte cildimizde daha canlı, daha ışıltılı bir görünüm isteriz. Sonbahar ve kış aylarında kullandığımız kalın yapıdaki fondötenlerin yerini ince yapıdaki ten ürünleri alır. Işıltılı ve doğal bir makyajın olmazsa olmazlarından biri de şüphesiz aydınlık görünüm veren ışıltılı pudralardır. Farmasi Magic Pearls serisi ile bu doğal ışıltıyı cildinize taşımayı hedefliyor.

Farmasi Magic pearls powder Color corrector cildinde renk eşitsizliği bulunanların ve cildine tatlı bir ışıltı katmak isteyenlerin yeni gözdesi Magic Pearls Corrector! Özellikle içerisinde birçok farklı pastel tonu bir arada bulundurduğu için cilt eşitliğini sağlamaya yönelik üretilmiştir. Cildinizde hafif kızarıklıklar, solgunluk veya en önemlisi cansız bir görünüm var ise color corrector pudra ile bunu giderebilirsiniz. Magic pearls powder Color corrector renk eşitleyici özelliği ile cildinize sadece ışıltılı bir görünüm katmakla kalmaz aynı zamanda cildinizin tek bir renk görünmesine yardımcı olarak daha sağlıklı bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur.

Kabuki fırçalar, makyaj süngerleri veya puflar ile uygulanabilir. İster tüm yüze isterseniz ışıltı vermek istediğni bölgelere, elmacık kemiklerinin üstüne uygulayabilirsiniz.

Farmasi ürünlerinin içerisinde alkol, paraben, sls, parfüm, ftalat türevleri bulunmaz. Dermatolojik olarak test edilmiş temiz içerikli ve doğa dostu ürünlerdir. Tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Farmasi Magic pearls powder Color corrector 20 gr 1302431

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.