Farmasi Man Roll on Deodorant

Koltuk altınızdaki terlemeden şikayetçiyseniz ve ter kokusunu parfümlerle bastırmaya çalışıyorsanız bir noktada yanlış yapıyorsunuz demektir.. Parfümler koltuk altınızdaki terlemeyi önlemez ve kontrol altına almanıza yardımcı olmaz.. Parfümü kullanmadan önce koltuk altı deodorantı kullanmak her zaman daha etkilidir. Farmasi Man roll-on deodorant koltuk altına uygulanan özel formülüyle ter kokusunu önlerken terlemeyi kontrol altına alır ve gün içinde size kendinizi daha iyi hissettirir.

İçerisinde alüminyum, paraben bulunmayan güvenli bir deodoranttır. 24 saat ter kokusuna karşı etkilidir. Koltuk altında kullanılan deodorantların içerisinde alüminyum ve benzeri zararlı maddelerin bulunması oldukça tehlikelidir. Çünkü bu tarz maddeler meme kanserine yol açmaktadır. Bu yüzden özellikle koltuk altı deodorantlarının içerisinde alüminyum ve paraben bulunmayan deodorantları kullanmak çok önemlidir. Farmasi bu konuda size oldukça yardımcı oluyor. İçerisinde alüminyum ve paraben bulunmayan özel formülü ile koltuk altlarınız gün boyu temiz kalacak ve güvenle kullanabileceksiniz.

Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret ederek tüm erkek parfümlerini, erkek bakım ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra ürünleri katalog fiyatı üzerinden daha indirimi fiyatlara satın alma şansına sahip olursunuz.

Farmasi men roll-on deodorant 1107409 50 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.