Farmasi Mat Oje Serisi

El ayak ve tırnak bakımınıza düşkünseniz mutlaka Farmasi oje serisini denemelisiniz! Farmasi ürünlerinin içinde paraben, alko, SLS türevleri bulunmadığından dolayı güvenle kullanabilirsiniz. Farmasi renkli kozmetik anlamında ürün çeşitliliğine her geçen gün yenisini eklemeye devam ediyor. Oje alanında da birçok farklı yapıdaki ojeleri ile zevkinize uygun ojeleri sizlerle bululturuyor. Farmasi’nin ojeleri birbirinden farklı renk seçenekleri ve yapıları ile dikkat çekiyor. Farmasi oje serisinde isterseniz parlak bitişli, isterseniz mat bitişli, isterseniz sedefli ve metalik bitişli ojeleri bulmanız mümkün. Farmasi mat oje serisi tırnaklarında zerafet, matlık ve kalıcılık isteyenlerin yeni gözdesi!

Eğer siz de tırnaklarınızda uzun süre matlık, kalıcılık ve göz alıcı renklere sahip olmak istiyorsanız mutlaka Farmasi mat oje serisini denemelisiniz. Farmasi mat oje serisinin içerisinde birbirinden farklı tonları bulmanız mümkündür. Daha doğal tonlara yönelebilirsiniz. Kil rengi, toprak rengi, kahverengi bej toları tamamen mat formülü ile tercih edebilirsiniz. Daha iddialı görünümler için ise koyu kahveler, bordolar veya siyahları tercih edebilirsiniz.

Farmasi mat oje serisi kısa sürede kurur ve matlaşır. Matlığı uzun süre kalıcıdır. Üzerine top coat yani üst kat geçtiğinizde ise bir haftaya varana kadar ojenizi kullanabilirsiniz. Özellikle tatillerde ojenizin uzun süre bozulmasını istemiyorsanız ve ilk günkü matlığını korumasını istiyorsanız Farmasi mat oje serisi mutlaka denemelisiniz! Hızlı kuruma etkisine sahip olan Farmasi mat ojeler 11 ml’dir.

Farmasi mat oje serisi Moon 1304347 11 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.