Farmasi Mega Shock Volume Maskara

Farmasi renkli kozmetik kategorisinde bulunan ürünleri sürekli çeşitlendirmeye ve yenilerini eklemeye devam ediyor! Farmasi’nin birbirinden farklı maskaraları koleksiyonda bulunuyor. Farmasi Mega shock volume maskara en popüler Farmasi maskaralarından biridir. Geliştirilmiş formülü ve özel taraklı fırçası sayesinde kirpiklerinize olduğundan daha uzun ve belirgin bir görünüm kazandırır. Göz makyajları na maskara adımı olmazsa olmaz ise mutlaka Farmasi Mega shock volume maskarayı denemelisiniz. Özellikle kirpiklerinizin hem tek tek ayrılmasını, hem dolgunluk kazanmasını, hem de hafifçe uzamasını istiyorsanız bu maskara fırçası tam sizlik!

Diken gibi uzun uzun fırça yapısına sahip olan Farmasi Mega shock maskara özellikle hacimsiz, ince aşağı doğru bakan kirpikleri bir anda kavrayıp dolgun kıvrık ve simsiyah hale getiriyor. Takma kirpik etkisi yaratıyor.. Göz makyajlarında maskara olmazsa olmazlardan. Maskara uygulamasını doğru şekilde yaptığınızda ve en önemlisi kirpiklerinize uygun bir maskarayı bulduğunuzda göz makyajınız hem daha çekici ,hem de daha profesyonel duracaktır..

Farmasi Mega shock volume maskara kirpiklerinize hem volüm verecek hem uzatacak özelliktedir. Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, SLS, alkol, parfüm, silikon türevleri bulunmadığından dolayı dermatolojik olarak test edilmiştir ve hassas ciltler dahil tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Farmasi Mega shock volume maskara 1301345 10 ml