Farmasi Metalik Oje Serisi

Farmasi kişisel bakım, güzellik, renkli kozmetik alanında ürünlerini çeşitlendirmeye ve her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor! Farmasi Kozmetik %100 yerli sermaye ile yoluna devam eden doğa dostu ürünler üreten bir markadır. Farmasi Kozmetik metalik oje serisinde de yenilikçi tavrı ve sezonun son trendlerini takip etmesi ile adından söz ettiriyor. 2018 yılında metalik modası geri döndü! 1960 ve 70’li yılların metalik modasını hem makyajlarda hem de tırnaklarda rahatlıkla görebiliyoruz. Metalik ojeler özellikle tırnaklarda daha uzun süre kalıcı olduğundan ve tırnakları daha bakımlı gösterdiğinden oldukça tercih ediliyor.

Farmasi metalik oje serisi 7 güne kadar kalıcı ve metalik bitişi ile ve birbirinden farklı renk seçenekleri ile özel bir seridir. Farmasi metalik oje serisinde aradığınız tüm metalik oje tonlarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Her tarza ve renge uygun ojeler için mutlaka Farmasi’ye bakmalısınız.

Farmasi metalik oje serisinde gümüş tonlarından altın sarılarına , bronz tonlardan pembelere, yeşil tonlarından daha koyu pembelere, lacivertlere varana kadar birbirinden farklı renklerdeki ojeyi metalik oje serisinde bulabilirsiniz. Farmasi metalik oje serisi uzun süre tırnakta kalıcı olduğundan özellikle tatillerde, festivallerde, konserlerde sıklıkla tercih edebilirsiniz. Metalik oje tırnaklarınızı ve ellerinizi bakımlı gösterir, hem de modaya uyum sağlar. Metalik ojeleri özellikle sade kıyafetlerinizi renklendirmek ve özel günlerinizde ellerinizi daha bakımlı göstermek için kullanabilirsiniz. Farmasi metalik oje serisi ayaklarda da oldukça hoş görünmektedir. Özellikle yaz tatillerinde açık ayakkabılar giydiğinizde ayak tırnaklarınızı Farmasi metalik ojeler ile renklendirebilirsiniz.

Farmasi metalik oje serisi 11 ml 1304354

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.