Farmasi Nude Oje Serisi

El ve ayak tırnaklarınızda bakımlı olmayı seviyorsanız ama yine de fazla dikkat çekmeden sadece hafif renk vermek istiyorsanız o halde aradığınız oje serisi Farmasi Nude oje serisi! 7 güne kadar kalıcı muhteşem pastel doğal tonlardan oluşan nude oje serisinin içerisinde açık gül kurusu tonlarından, inci renklerine, toprak tonlarında tüm doğal tonlara varana kadar birçok nötr rengi bir arada bulabilirsiniz.

Farmasi ojeler 7 güne kadar kalıcı ve parlak bitişe sahiptir. 11 ml özel ambalajları ile uzun süre kullanıma uygundur. Tek katta bile opak ve örtücü renk verirler. Uzun süre bozulmadan, sakızlaşmadan ve bozulmadan kalırlar. Farmasi ojeleri daha da uzun süre kullanmak istiyorsanız ojelerinizin üzerine top coat yani üst kat kullanabilirsiniz. Böylece ojeleriniz 10 15 güne kadar daha kalıcı hale gelecektir. Tırnaklarınızda pastel, doğal ve hafif renkleri kullanmayı seviyorsanız tırnaklarınızı bakımı gösterecek birçok renge sahiptir.

Özellikle nude renkler tüm kıyafetlerle uyum sağlaması açısından joker ojelerdir. Siz de hangi kıyafete hangi oje süreceğim derdinden kurtulmak ve en önemlisi tırnaklarınızı uzun süre bakımı göstermek istiyorsanız bu renklerden faydalanabilirsiniz. Nude renkler ile bütün kıyafetler uyum sağlar ve hem gece hem gündüz kullanımına uygundur. Özellikle oje tazelemeye vaktiniz yoksa ve çalışıyorsanız mutlaka nude oje serisini denemelisiniz.

Farmasi Nude oje serisi 11 ml biscuit 1304368

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.