Farmasi Oje Koruyucu Parlak Cila

Ojelerinizin uzun süre dayanmasını istiyorsanız, kalıcıklarının artması için mutlaka ‘top coat’ yani oje ve tırnak koruyucu üst katlar kullanmalısınız. Farmasi oje koruyucu glossy top coat ojelerinizin uzun süre dayanmasına ve ojelerin renginin daha parlak gözükmesine yardımcı olur. Ayrıca ojelerinizin suda, havuzda, denizde bozulmasını engeller. Aynı zamanda parlak koruyucu üst kat ojelerinizin çabuk kurumasına da yardımcı olur. Ojelerinizi sürmek için kısa bir vaktiniz var ise, evden hemen çıkmak durumudaysanız veya yoğun çalışma temposundan bakımınıza daha az vakit ayırmak zorundaysanız ojelerinizin kurumasını beklemek işkence olabilir..

Ojelerinizin bozulmada, dalgalanmadan ve iz olmadan hemen kurulmasını istiyorsanız Farmasi parlak koruyucu üst kat ile kısa sürede evden çıkabilirsiniz. ynı zamanda bir tatile gideceksiniz ojelerinizin uzun süre dayanmasını istiyorsanız Farmasi parlak koruyucu cila yine yardımcı olacaktır. Farmasi glossy cila ojelerin renginin daha canlı görünmesine, ojelerin daha uzun süre bozulmadan kalmasına yardımcı olurken aynı zamanda daha profesyonel bir manikür görünümü yaratmanıza da yardımcı olur.

Parlak ve mat bitişli olmak üzere iki farklı seçeneği bulunmaktadır. Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, alkol, SLS ve zararlı bileşenler bulunmaz. Ayrıca hayvanlar üzerinde test yapımayan doğa dostu bir markadır. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz.

Farmasi parlak koruyucu cila 1304345

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.