Farmasi Oje Matlaştırıcı Cila

Manikür adımının olmazsa olmazlarından biri de şüphesiz oje uygulamasıdır. Fakat ojelerimiz her zaman istediğimiz matlıkta, istediğimiz kalıcılıkta olmaz.. Bunun yanısıra ojelerimiz daha yavaş kuruyarak zamanımızı çalabilir.. Daha yavaş kuruyan ojeler bozulmaya müsaittir. Bu yüzden evden hızlıca dışarı çıkamayız ve belli bir zamanımızı oje sürmeye ayırmak zorunda kalırız. Fakat bu artık geride kaldı! Farmasi hızlı mat görünüm sağlayan tırnak koruyucu cila özellikle tırnaklarında mat oje kullanmayı sevenlerin gözdesi olmuş durumda!

İstediğiniz renklerde mat oje bulamıyorsanız o halde renkli parlak ojelerin üzerine mat koruyucu cila sürerek istediğiniz renk ojenizi mat ojeye çevirebilirsiniz! Böylece birçok farklı tonda mat oje arayışından da kurtulmuş olursunuz. Dilediğiniz parlak veya metalik renkteki ojenin üstüne mat koruyucu cila sürerek ortaya farklı bir görünüm çıkartabilirsiniz. Farmasi oje matlaştırıcı cila aynı zamanda ojelerin izin hızlı konulmasına da yardımcı olur. Hızlı kuruyan ojeler ojenizin kurumasını beklemek artık bir işkence değil!

Farmasi mat koruyucu cila aynı zamanda tırnaklarınızın daha bakımlı görünmesine yardımcı olurken ojenizin renkginin uzun süre korunmasını da sağlar. Uzun süre kalıcı ojeler ile sık sık ojelerinizi, manikürünüzü yenilemek zorunda kalmazsınız. Ojeleriniz suda, denizde, havuzda atma ve çıkma yapmaz. Böylece en az 15 güne varana kadar kalıcı ojenin keyfini sürebilirsiniz.
Farmasi mat tırnak koruyucu cila 1304346

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.