Farmasi Optimal Style Maskara

Farmasi renkli kozmetik kategorisine gün geçtikçe yeni ürünler eklemeye devam ediyor! Farmasinin en gözde ürünlerinden biri de şüphesiz maskaraları! Farmasi optimal Style maskara kirpiklere hem hacim, hem uzunluk, hem de kıvrıklık isteyenlerin yeni favorisi! Plastik fırça kılları sayesinde tek tek ayrılmış kusursuz kirpikler yaratır. Eğer siz de maskara adımından vazgeçemiyorsanız ve göz makyajınızın tamamlayıcısı olarak maskarayı bolca kullanıyorsanız o halde mutlaka denemeniz gereken bir ürün Farmasi optimal Style maskara.

Farmasi optimal Style maskara kolay uygulanması uzun süre kalıcılığı, göz altlarına ve göz çevresinde gün içinde dökülme yapmaması ve kolay temizlenmesi ile gönüllerde taht kurmuş durumda. Eğer plastik fırça kıllarına sahip maskaraları seviyorsanız o halde Farmasi optimal Style maskara ile çok iyi anlaşacağınızdan eminiz! Farmasi optimal Style maskara kirpiklere hacım verirken aynı anda kirpikleri tek tek ayırır ve birbirine yapışmasını engeller. Birçok hacım veren maskara da kirpikleri birbirine yapıştırma sorunu olduğundan bu yüzden tercih edilmezler. Fakat Farmasi optimal Style maskara kirpiklerinize dolgunluk ve hacim kazandırırken plastik kılları sayesinde kirpiklerinizi tek tek ayırdığı için asla yapışma sorunu yaşamazsınız.

Aynı zamanda kirpiklerinizi uzunluk ve kıvrıklık da katacaktır. Aşağıya bakan düz ve sert kirpiklere sahipseniz Farmasi optimal Style maskara ile uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olabilirsiniz. Farmasi ürünleri dermatolojik olarak test edildiğinden dolayı cildinizde herhangi bir reaksiyona yol açmaz. Farmasi optimal Style maskara herhangi bir makyaj temizleme suyu ile bile oldukça kolay şekilde temizlendiği için kirpik diplerinize birikme yapmaz. Farmasi ürünlerinin içinde paraben, SLS, alkol, parfüm gibi zararlı kimyasal bileşenler bulunmadığı için güvenle kullanabilirsiniz.

Farmasi optimal Style volume maskara 1301015 8 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.