Farmasi Secret Eyeliner Pen

Farmasi’nin en çok tercih edilen eyeliner çeşitlerinden biri olan Farması Secret eyeliner pen kolay uygulama sağlayan kalem şeklindeki yapısı sayesinde kirpik diplerinde kesintisiz ve pürüzsüz kalın çizgiler oluşturur. Eyeliner çekmekte zorlanıyorsanız, ince hatlar oluşturmak için fazla zaman harcıyorsanız ve en önemlisi iki gözünüze eşit şekilde eyeliner uygulaması yapamıyorsanız mutlaka bu kalem formdaki pratik ürünü denemelisiniz! Farmasi Secret Eyeliner Pen makyajınızı bozmadan, tek seferde kusursuz şekilde eyeliner çekmenize olanak sağlayan pratik bir üründür.

Eğer iddialı ve çekik bakışlı göz makyajlarını seviyorsanız o halde Farmasi Secret eyeliner Pen’i mutlaka denemelisiniz! İster ince, ister orta kalınlıkta, isterseniz daha kalın ve iddialı eyeliner çizgisi oluşturabilirsiniz. Özellikle sivri uçlu eyeliner ile oluşturulmuş göz makyajlarından hoşlanıyorsanız Farmasi Secret eyeliner Pen’in incecik ucu sayesinde doğal bir şekilde eyeliner uygulaması yapabilirsiniz.

Daha özel eyeliner uygulamaları için de uygundur. Örneğin grafik eyeliner veya arap tarzı makyajlar da kullanmak için özel bir eyeliner arıyorsanız Farmasi Secret eyeliner kalemi mutlaka denemelisiniz. Eyeliner sürmeye yeni başladıysanız ve düzgün çizgiler çekmekte zorlanıyorsanız en önemlisi de 2 gözlü eşitlemeye çalışırken eyeliner çizginiz bir anda kalınlaşıyor ise makyaj çantanızda mutlaka Secret eyeliner Pen bulunmalı! Farmasi Secret eyeliner Pen ile eyeliner çekmek çok daha kolay olacak!

Farmasi Secret eyeliner Pen 9700025

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.