Farmasi Silky Touch Compact Pudra

İpek gibi pürüzsüz, yumuşacık renk tonu eşitlenmiş, parlama yapmayan, kusursuz bir cilt hayal edin. Farmasi Silky Touch Pudra tüm bu isteklerinizi karşılayacak nitelikte! İpeksi ve ince yapısı ile kusursuz bir cilt görünümü yaratır. İçerisinde compact formda pudra ve sünger bulunmaktadır. 5 ayrı tonu mevcuttur;

  1. Nude: kodu 1302054
  2. Beige: kodu 1302059
  3. Dark Beige: kodu 1302061
  4. Honey: kodu 1302062
  5. Toffee: kodu 1302063

Renk skalası geniştir. Cildinize birebir uyum sağlayan renk skalasına sahiptir. Kendi süngeri ile rahatlıkla uygulayabileceğiniz gibi daha ince bir uygulama için Farmasi makyaj fırçalarının da yardım alabilirsiniz.

Özellikle gün içinde herhangi bir yere gidecekseniz koşuşturmalı bir işiniz varsa makyajınızı tazelemek, gün boyu dayanmasını sağlamak istiyorsanız yanınızda Farmasi Silky Touch pudra’yi taşıyarak anında taze görünebilirsiniz. Gün içinde terlemeden kaynaklı T bölgesi parlaması, yağlılık hissi gibi sorunları anında ortadan kaldırır. Ciltte bulun fazla yağı emerek pudra yapısı ile pürüzsüz, yumuşacık ipeksi bir görünüm sağlar. Orta kapatıcılığa sahiptir. Fondöteniniz ile birlikte kullandığınızda yüksek kapatıcılığa sahip olacaktır. Eğer isterseniz Farmasi silky Touch pudra’yı tek başına da kullanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında ten makyajı yapmak istemiyorsanız cildinizde ağırlık yaratmamak için tek başına da kullanabilirsiniz. Farmasi silky Touch gözenek görünümünü hafifleten özel formülü ile cildinizi anında kusursuzlaştırır.

Farmasi ürünlerini Online olarak güvenle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz Farmasi silky Touch pudra yıllardır aradığınız ve bir pudradan beklediğiniz her şeyi karşılayacak ideal pudra formunda üretilmiştir.