Farmasi Tender Blush On Allıklar

Ten makyajının olmazsa olmazlarından biri de şüphesiz allıklar! Allıklar cildi her zaman daha canlı, dinlenmiş ve genç gösterecek özel bir güce sahiptir! Her cilt rengine uygun farklı tonlarda allıklar Farmasi Tender blush on allık serisinde toplanıyor! Yumuşacık kadifemsi dokusu, yüksek pigmentasyonu ve birbirinden doğal tonları ile Farmasi Tender blush on serisinde eminiz ki kendi ten renginize ve zevkinize uygun bir allık bulacaksınız.

Farmasi Tender blush on allıklar sağlıkla parlayan cilt görünümü yaratır. ipeksi dokusu ve doğal ışıltılı renkleri ile elmacık kemiklerinizi renklendirerek yüz hatlarınızı belirginleştirir. Seride birçok farklı allık rengi bulunmaktadır. Gül kurusundan coral, mercan tonlara, şampanya tonlardan kahverengilik içeren pembelerr, canlı pembe tonlarına, açık şeftali tonlarına varana kadar istediğiniz tüm allık renklerini Farmasi Tender blush on serisinde bulabilirsiniz.

Ten makyajınızı tamamladıktan sonra elmacık kemiklerinizin tam üzerine denk gelecek şekilde allığı uygulayarak geniş bir alana yayın. Böylece güneşten yanmış, hafif kızarmış ve sağlıklı bir cilt görünümü elde edebilirsiniz. Daha doğal bir görünüm için ise geniş kıllı bir fırçayla allığı alarak fazlasını attıktan sonra elmacık kemiklerinizin biraz daha gerisine uygulayabilirsiniz. Bu özellikle yoğun göz makyajları kullandığınız gece makyajlarınızda oldukça işinize yarayacaktır.  Günlük kullanımda ıslak ten makyajlarınıda ise hafif turuncu tonlardaki allıklar oldukça hoş duracaktır.

Farmasi ürünlerinin içinde paraben, sls, parfüm, alkok türevi zararlı maddeler bulunmaz. Doğa dostu üretime sahip Farmasi ürünleri dermatolojik olarak test edilmiştir. Bu yüzden güvenle tüm ciltler kullanabilir.

 Farmasi Tender blush on allık 1302086 5 gr

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.