Farmasi Ultra Starlook Maskara

Göz makyajlarının son adımı olan maskara seçimi makyajınızın profesyonel görülmesi ve bakışlarınızın çekiciliği açısından çok önemlidir. Herkesin maskaradan beklentisi farklıdır. Dolayısıyla birbirinden farklı maskara fırçaları bulunur. Farmasi Ultra starlook maskara ekstra dolgun kirpikler yaratmak için geliştirilmiştir. Ultra starlook maskara özel çam şeklindeki fırça tasarımı sayesinde tek dokunuşta kirpiklerinize daha fazla maskara uygulama imkanı sağlar. Dipten uca ekstra dolgunluk ve hacim verir.

Keratin ile kirpiklerinizi bakım yapar. Farmasi Ultra starlook maskara özellikle kirpiklerinin yoğun olmamasından, dolgun olmamasından şikayetçi olanları memnun edecek niteliktedir. Ultra starlook maskara kirpiklerinize daha fazla volum vermek için konik, çam şeklindeki fırça yapısı ile dikkat çekiyor. Kıl fırçalı maskaralar seviyorsanız mutlaka bu maskarayı denemelisiniz.

Bakışlarınıza derinlik katmak, kirpiklerinizi daha dolgun göstermek istiyorsanız ultra starlook maskara vazgeçilmeziniz olacak!
Dipten uca kirpikleri kavradıktan sonra kirpiklerinize hem dolgunluk verir, hem hacim verir hem de hafif kıvırma etkisi ile kirpiklerinizin daha uzun görünmesine yardımcı olur. Kirpiklerinize uyguladığınız maskara gün boyu dökülme, akma, bulaşma yapmaz. Birçok maskaranın en büyük sorunu gün içinde kirpik diplerine, göz altlarına dökülme yapmasıdır. Fakat Ultra starlook maskara mükemmel formülasyonu sayesinde kıvamını daima korur. Uzun süre kalıcıdır.

Farmasi Ultra starlook maskara 1301111 12 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.