Farmasi Velvet Göz Kalemleri

Göz makyajının tamamlayıcı unsurlarından biri de şüphesiz göz kalemleridir. Göz kalemleri makyajın tamamlayıcısı olmasının yanı sıra göz renklerini vurgulayarak daha derin bakışlar kazanmanıza da yardımcı olur. Buğulu ve ifadeli bakışlar için hem siyah hem de birbirinden farklı tonlara sahip göz kalemlerinden faydalanabilirsiniz. Farmasi velvet siyah ve renkli göz kalemleri hem göz içine hem de göz dışına eyeliner olarak kullanılabilir. Farmasi Velvet Göz kalemleri birbirinden güzel renkleriyle hem eyeliner olarak kullanmak hem de göz içine sürmek için idealdir.

Yumuşacık yapıları, kalıcı formülleri ve harika renkleri ile makyajınıza farklı bir görünüm kazandırırlar. İsterseniz eyeliner olarak göz dışına kullanabilirsiniz. Özellikle renkli festival ve yaz makyajlarında elinizin gideceği canlı tonlara sahip bir seridir. Eyeliner dışında isterseniz göz kalemi olarak kullanıma da çok uygundur. Suya dayanıklı formülü ile uzun süre kalıcıdır. Gece makyajlarınızda da kullanabilirsiniz. Yumuşak ucu sayesinde gözünüzü acıtmadan, tahriş etmeden kolay bir şekilde uygulanır.
Kahverengi ve daha koyu renkli gözler açık mavileri, ela gözler yeşil tonlarını ve mavi gözler daha açık sedefli şampanya tonlarını kullanarak göz rengini daha da ön plana çıkartabilirler. Farmasi ürünleri dermatolojik olarak test edilir ve hassas ciltlerin dahi kullanımına uygundur. İçinde paraben, alkol, sls, parfüm gibi zararlı kimyasallar bulunmayan doğa dostu ürünler için Farmasi’yi tercih edebilirsiniz.

Hem günlük hem de özel günlerinizde çantanızda bulundurarak anında göz makyajınızı tazeneleyebileceğiniz pratik kalemlerdir. Kalemtraşa ihtiyaç duymadan asansörlü aplikatörü ile uygulama yapabilirsiniz.

Farmasi Velvet göz kalemi ten rengi 9700566

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.