Farmasi Velvet Tekli Göz Farları

Farmasi Velvet tekli göz farları kadifemsi yapıları, yüksek pigmentasyonlu olışları ve kalıcılıkları ile göz makyajınızın tamamlayıcısıdır. Farmasi kozmetik alanında ürün çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Her geçen gün ürün kategorisine yeni ürünler ekleyen Farmasi göz makyajlarında da Velvet göz farları ile birbirinden güzel göz makyajlarına imza atıyor. Farmasi Velvet göz farlarının birçok farklı rengi bulunmaktadır. Her tarz göz makyajına uygun renkleri seride bulabilirsiniz. İster doğal günlük makyajlar isterseniz özel ve ağır gece makyajları için aradığınız tüm renkler mevcuttur.

Şampanya renginden gümüş griye, yeşil tonlarından lila tonlarına, pembe tonlardan daha koyu göz makyajı yapmanız için koyu yeşillere, mürdümlere varana kadar dilediğiniz renk farı Farmasi Velvet göz farı serisinde bulabilirsiniz. Özel formülü sayesinde ilk sürüldüğü andaki ışıltısını gün boyu kaybetmeden korur. Dilerseniz fırça darbeleriyle dilerseniz parmaklarınız yardımı ile göz makyajlarınızda Velvet tekli göz farlarını kullanabilirsiniz.

Üpucu: daha ışıltılı ve belirgin bir görünüm için Farmasi Time locker makyaj sabitleyici spreyi fırçanın üzerine sıktıktan sonra Farmasi Velvet göz farını göz kapağınıza uygulayabilirsiniz. Böylece farınız gün boyu kalıcı olacaktır ve aynı zamanda metalik bir etkiye sahip olacaktır. Özellikle şampanya tonları tüm makyajlara yakıştığınıdan göz pınarlarınızda ve kaş altınızda da kullanabilirsiniz. Farmasi vanilya Diamond 10 numaralı şampanya rengi tekli farı aydınlatıcı olarak da kullanabilirsiniz. Birbirinden işlevsel farları ile Farmasi’nin en gözde ürünlerinden biri olan Farmasi Velvet tekli göz farları 5 gramdır.

Silver ring 1301338

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.